Firmanızı firmamız kabul eder, varmak istediğimiz hedefler doğrultusunda en uygun maliyetlerle en doğru çözümlemeler sunarız.Alanında uzman grafik ekibimizin yaptığı tasarımlarda farkımızı fark edeceğinizden şüpheniz olmasın.!
Düş Medya Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımız İle Her Zaman Yeniliklere Ve Hayal Gücünüze Eşlik Etmeye Hazırız..

-----

Ersin Aslan

Ajans Başkanı

Ersin Aslan

Ajans Başkanı

Düşlerimizden yola çıkıp düşünce dünyamızda şekillendirdiğimiz bu yolda, beraberce en iyisine en güzeline yürümeye ne dersiniz.

E-posta: ersin@dusmedya.com
Tel: 0505 847 24 44

Uğur Özer

3D / Video / Tasarım Yönetmeni

Uğur Özer

3D / Video / Tasarım Yönetmeni

Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımız İle Her Zaman Yeniliklere Ve Hayal Gücünüze Eşlik Etmeye Hazırız.

E-posta: ugur@dusmedya.com
Tel:

Serdar Sezer

Marka Danışmanı

Serdar Sezer

Marka Danışmanı

Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımız İle Her Zaman Yeniliklere Ve Hayal Gücünüze Eşlik Etmeye Hazırız.

E-posta: serdar@dusmedya.com
Tel: 0539 831 17 97

Aydın Duran

Web / Sosyal Medya Koordinatörü

Aydın Duran

Web / Sosyal Medya Koordinatörü

“Akıllarda Kalıcı Olmaya Ne Dersiniz!” sloganıyla siz müşterilerimizi internette en iyi şekilde tanıtmaya kararlıyız.

E-posta: aydin@dusmedya.com
Tel:

Ahmet Akpınar

Marka Danışmanı

Ahmet Akpınar

Marka Danışmanı

Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımız İle Her Zaman Yeniliklere Ve Hayal Gücünüze Eşlik Etmeye Hazırız.

E-posta: ahmet@dusmedya.com
Tel:

Aysun Kırdar

Video / Grafik Tasarımcı

Aysun Kırdar

Video / Grafik Tasarımcı

Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımız İle Her Zaman Yeniliklere Ve Hayal Gücünüze Eşlik Etmeye Hazırız.

E-posta: aysun@dusmedya.com
Tel:

Metin Mutlu

3D / Web / Grafik Tasarımcı

metin Mutlu

3D / Web / Grafik Tasarımcı

Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımız İle Her Zaman Yeniliklere Ve Hayal Gücünüze Eşlik Etmeye Hazırız.

E-posta: metin@dusmedya.com
Tel:

Aleyna Erdoğmuş

Asistan

Aleyna Erdoğmuş

Asistan

Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımız İle Her Zaman Yeniliklere Ve Hayal Gücünüze Eşlik Etmeye Hazırız.

E-posta: aleyna@dusmedya.com
Tel: